OFERTA DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Mediacje

Mediacja to skuteczny sposób rozwiązywania konfliktów przez osobę, która nie jest zaangażowana w konflikt. Mediacja to szybki i prostszy od procedury sądowej sposób rozwiązywania konfliktów między stronami. Polega na spotkaniach ze stronami sporu i dążeniem do zrozumienia ich interesów oraz możliwości uzgodnienia stanowisk. Prowadzimy mediacje pozasądowe oraz mediacje sądowe w sprawach cywilnych, rodzinnych, gospodarczych, pracowniczych i innych.

W postępowaniu mediacyjnym mediator nie reprezentuje żadnej ze stron, stara się on przy wykorzystaniu swojej wiedzy i doświadczenia rozwiązać sporną sytuację w drodze ugody, którą przy jego pomocy zawierają strony. Mediator nie jest władny rozwiązać konfliktu, jego zadanie polega na wskazaniu stronom możliwości działań, które doprowadzą do porozumienia. Założyciel kancelarii – Rafał Kołodziński jest od wielu lat praktykującym mediatorem wpisanym na listę stałych mediatorów sądowych przy Prezesie Sądu Okręgowego w Poznaniu.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? View more
Akceptuję