O nas

Od wielu lat nasza kancelaria pomaga w rozwiązywaniu problemów prawnych przedsiębiorców i osób fizycznych.

Staramy się rozumieć sposób prowadzenia działalności oraz zagrożenia i cele każdego ze współpracujących z nami przedsiębiorców. Pozwala to skutecznie wspierać , doradzać, komunikować się. Każdy z klientów biznesowych ma możliwość korzystania z naszego systemu informatycznego i za pomocą własnego panelu może mieć dostęp do informacji o prowadzonych dla niego sprawach z każdego miejsca, gdzie ma dostęp do Internetu. Na równi z tą formą komunikacji cenimy sobie osobiste rozmowy. Naszych klientów reprezentujemy przed sądami, ale także w spotkaniach wymagających specjalistycznej wiedzy oraz w negocjacjach. Na każdym etapie, jeżeli jest to możliwe, rozważamy możliwość zawarcia ugody lub przeprowadzenie mediacji. Zaufanie i poufność to dla nas podstawa budowania współpracy.

Klientom indywidualnym poświęcamy czas konieczny na zrozumienie ich problemów. Nie unikamy mówienia o ryzykach, ale staramy się przedstawić realną koncepcję działania. Nie obawiamy się trudnych sporów sądowych, w których chętnie działamy jako pełnomocnicy.


Nasz zespół

Rafał Kołodziński

Radca Prawny

Założyciel kancelarii, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Ukończył studia prawnicze na UAM, aplikację radcowską oraz podyplomowe studia w zakresie mediacji i negocjacji na WSUS. Zajmuje się zarządzaniem kancelarią, wspieraniem w podejmowaniu decyzji zarządów spółek i właścicieli przedsiębiorstw. W praktyce zawodowej koncentruje się przed wszystkich wokół spraw cywilnych, procesowych, dotyczących nieruchomości oraz spraw rodzinnych Ponadto posiada bardzo bogate doświadczenie w zagadnieniach związanych z kredytem konsumenckim oraz relacjami prawnymi między przedsiębiorcami a konsumentami. Jest stałym mediatorem wpisanym na listę mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Poznaniu. 

Natalia Bardzińska-Laskowska

Radca Prawny

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwentka poznańskich uczelni – Wydziału Prawa i Administracji UAM, Wydziału Gospodarki Międzynarodowej oraz Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W Kancelarii zajmuje się zagadnieniami związanymi z kredytem konsumenckim, opiniowaniem i tworzeniem umów gospodarczych, obsługą rynków e-commerce oraz prawem własności intelektualnej. 

Joanna Ryszkowska

Radca Prawny

Ukończyła studnia prawnicze na WPiA UAM, a następnie aplikację radcowską. Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Swoje praktyczne doświadczenia zdobywała w poznańskich kancelariach prawnych wspierając klientów z sektora transportu oraz zarządzania nieruchomościami.  Od kilku lat związana zawodowo z kancelarią prawną GESTOR, gdzie zajmuje się sprawami cywilnymi i gospodarczymi, w tym w szczególności przygotowywaniem i opiniowaniem umów, analizą tematyki związanej z kredytem konsumenckim, a także prowadzeniem windykacji na etapie sądowym. W sposób kompleksowy doradza podmiotom gospodarczym w obszarze ochrony danych osobowych.

Gabriela Gołębiowska

Asystentka radcy prawnego

Studentka prawa wspierająca działalność kancelarii głównie w zakresie administracyjnym i obsługi klientów. Cały czas wzbogaca swoją wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne w obszarze prawa cywilnego i rodzinnego.

Martyna Pawłowska RADCA PRAWNY

MARTYNA PAWŁOWSKA
RADCA PRAWNY

Radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Absolwentka UAM – Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Studiów Edukacyjnych. W kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, dochodzeniem odszkodowań i zadośćuczynień, prawa spadkowego oraz prawa cywilnego. 

ZUZANNA RUDZIŃSKA
ASYSTENTKA RADCY PRAWNEGO

Studentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji UAM. W kancelarii zajmuje się wsparciem pracy sekretariatu oraz sprawami z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego oraz cywilnego. 

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? View more
Akceptuję