Aktualności

Odpowiedzieć na koronawirusa

Stan związany z koronawirusem postawił Unię Europejską w sytuacji, jakiej w jej historii nie było. Modyfikacji ulega nasze wyobrażenie o świecie, a w szczególności o zagrożeniach jakie epidemia niesie. Słowo epidemia, kryzys, odizolowanie nabierają innego znaczenia. Dla każdego obywatela, pracownika, przedsiębiorcy rodzą się pytania, o których wcześniej nie miał potrzeby myśleć. Także dla nas prawników sytuacja jest nowa. Staramy się jednak znaleźć odpowiedzi. Nasza opinia może się zmienić w ciągu kilku godzin – wraz ze stanem epidemii lub nowymi aktami prawnymi, które będą ingerował w świat, jaki do chwili obecnej był nam znany. Staramy się odpowiadać na pytania, wskazywać ścieżki działania, doradzać. W zakładce koronawirus znajdują się próby odpowiedzi pytania prawne rodzące się z aktualnych potrzeb.

W razie konieczności udzielania odpowiedzi odnoszących się do konkretnych spraw – prosimy o kontakt: 61 8472316 lub 661409537.

Rafał Kołodziński

radca prawny

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? View more
Akceptuję