OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Współwłasność i podziały majątku

Często jedna rzecz jest własnością wielu osób. Sytuacja taka może powstać po rozwiązaniu małżeństwa, spółki cywilnej lub oddziedziczenia określonego majątku. Spory dotyczą często korzystania i zarządzania rzeczą wspólną, a także sposobu zniesienia współwłasności. Skuteczny radca  poprzez swoją wiedzę, doświadczenie i bezstronność, udzieli rady i wskaże, czy na drodze sądowej są szanse na sprawiedliwy podział majątku.

Często strony sporów oceniając swoją sytuację nie mają wiedzy o pełni swoich uprawnień, w szczególności w zakresie rozliczeń dotyczących rozliczeń za korzystanie z rzeczy wspólnej. Z tego też powodu na wstępie współpracy analizujemy zakres uprawnień naszych Klientów. Często w ten sposób można w istotny sposób zmienić przebieg toczących się sporów z korzyścią dla naszych klientów. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości prawne, warto skonsultować się z doświadczonym prawnikiem do spraw współwłasności i podziału majątku. Unikniesz wówczas przykrych konsekwencji i nieoczekiwanych niespodzianek.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? View more
Akceptuję