OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Opiniowanie i sporządzanie umów

Obrót – także ten z udziałem z konsumentów – jest regulowany w coraz bardziej profesjonalny sposób. Zawsze zachęcamy, aby przed podpisaniem umowy nie tylko umowę przeczytać, ale także posłuchać opinii prawnika. Nie warto czekać aż z umowy wyniknie spór. Zajmujemy się bardzo szerokim zakresem umów z udziałem konsumentów. Obsługujemy umowy kredytowe, umowy deweloperskie, umowy najmu, umowy dzierżawy, umowy zlecenia, umowy o dzieło, darowizny, sprzedaży nieruchomości.

Na życzenie Klientów oceniamy wzory, którymi dysponują, proponujemy zmiany, uświadamiamy jakie mogą wyniknąć z nich konsekwencje. Możemy także sporządzić projekt umowy, która ma regulować określoną materię zgodnie z zamierzeniami zleceniodawcy. Radca prawny do sporządzania umów i opiniowania pomoże Ci  prawidłowo zinterpretować zapisy umów pod względem ich konsekwencji prawnych i skutków finansowych, sporządzimy umowy oraz opiniowanie.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? View more
Akceptuję