OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Odszkodowania

Odszkodowanie to świadczenie przysługujące osobie poszkodowanej z tytułu naruszonego zdrowia lub dóbr majątkowych. Jak uzyskać należne odszkodowanie? My Ci w tym pomożemy! Wiemy, jak pozyskać przysługujące Ci odszkodowanie.

Prowadzimy sprawy związane ze szkodami komunikacyjnymi – uszkodzenia pojazdów mechanicznych (zaniżenie odszkodowania). Zajmujemy się złożonymi sprawami dotyczącymi zadośćuczynienia za doznane w wyniku wypadku cierpienia. Występujemy w imieniu klientów o odszkodowania i zadośćuczynienia za błędy w sztuce medycznej – błędnej diagnozie, wadliwie wykonanej operacji lub zabiegu. W praktyce spotykamy się także z odszkodowaniami wynikającymi z innych zdarzeń: pogryzienie przez psa, upadek na śliskiej nawierzchni, zderzenie się ze szklanymi drzwiami wadliwie oznaczonymi.

W każdej sprawie początkowo staramy się ustalić stan faktyczny, podmiot odpowiedzialny za zdarzenie. Prawnik od odszkodowań z każdym Klientem oddzielnie ustala możliwą do uzyskania kwotę, którą możemy uzyskać w jego sprawie. Oceniamy ryzyka i możliwość powodzenia planowanych przez nas działań. Zależy nam na tym, aby każdy kogo dotknęło nieszczęście mógł świadomie zdecydować o sposobie prowadzenia jego sprawy.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? View more
Akceptuję