OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH

Ochrona prawna pracownika

Prawo pracy dotyczy każdej pracującej osoby. Przepisy mają chronić pracownika, jednak i tak często pojawiają się różne problemy i spory z pracodawcą. Prowadzimy negocjacje i spory sądowe mające na celu uzyskanie wynagrodzenia za pracę oraz dodatku za przepracowane przez pracowników godziny nadliczbowe. Prawnik do spraw ochrony prawnej pracownika pomoże Ci rozwiązać wszelkie spory na linii pracownik-przedsiębiorca.

Wnosimy odwołania od wypowiedzeń umów o pracę, bronimy klientów przed sądem w przypadku próby rozwiązania umowy o pracę przez pracodawcę bez wypowiedzenia. Dochodzimy odszkodowań w przypadku rozwiązania stosunku pracy z przyczyn niezależnych od pracowników. Pomożemy Ci uzyskać zaległe wynagrodzenie lub przysługujący Ci ekwiwalent za niewykorzystany urlop oraz nadgodziny. Doradzamy także w innych sprawach dotyczących zatrudnienia.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie ciasteczek? View more
Akceptuję